MEET THE TEAM - Wie maakt toch al die prachtige plaatjes voor onze social media? Dat is Kevin Kragt.
Kevin: “Als kind was ik al gek op mooie auto’s. Ik bezocht allerlei evenementen en zag daar altijd de mooiste Porsches staan. Ook bij de Nürburgring bewonderde ik de verschillende modellen. Nu mag ik ze zelf op prachtige locaties vastleggen, dat is erg bijzonder.
Hoe dat zo is gekomen?
Via mijn passie voor auto’s ben ik bij Porsche Centrum Twente komen werken. Ik ben een oude BMW aan het restaureren, een collega van PCT deelt diezelfde hobby. Zodoende ben ik hier 2,5 jaar geleden komen werken als zaterdaghulp. Mijn passie voor fotografie was hier bekend waardoor ik steeds vaker een Porsche mocht fotograferen, nu doe ik hier niet meer anders. Een gavere baan kan ik mijn eigenlijk niet wensen!
Mijn gaafste fotoshoot? Dat is lastig kiezen, maar het moet toch wel die op vliegveld Teuge met een 992 GT3 RS zijn geweest. Een gave ervaring met een mooi resultaat!”
Terug naar het overzicht