Ons team

Management

Michel Arfman

Directeur - eigenaar

0547 - 384 911
michel.arfman@porschecentrumtwente.nl

Sales Team

Branco Poldervaart

Sales Executive

0547 - 384 911
branco.poldervaart@porschecentrumtwente.nl

Steef Koop

Sales Executive

0547 - 384 911
steef.koop@porschecentrumtwente.nl

Bas Albers

Sales en Marketing Coördinator

0547 - 384911
bas.albers@porschecentrumtwente.nl

After Sales

Rob Hilgerink

After Sales Manager

0547 - 384911
rob.hilgerink@porschecentrumtwente.nl

Jeroen Wigger

Service Adviseur

0547 - 384 911
werkplaats@porschecentrumtwente.nl

In herinnering aan Arjan Brinkcate † jan 2018

After Sales Manager

Administratie

Jeanet Knobben

Financieel Controller

0547 - 384 911
jeanet.knobben@porschecentrumtwente.nl

Robert Oolbekkink

Verkoopadministratie

0547 - 384911
administratie@porschecentrumtwente.nl

Receptie

Marjolein Peterman

Floor van Randwijk

Werkplaats

Marcel van der Kolk

Ard Visser

Porsche technicus - Diagnose specialist

0547 - 384 911
werkplaats@porschecentrumtwente.nl

Hans Veelers

Porsche technicus - Diagnose specialist

0547 - 384 911
werkplaats@porschecentrumtwente.nl

Paul Busger

Porsche technicus

0547 - 384 911
werkplaats@porschecentrumtwente.nl

Bas Droog

Porsche technicus

0547 - 384 911
werkplaats@porschecentrumtwente.nl

Lars Lammertink

Porsche Technicus

0547 - 384 911
werkplaats@porschecentrumtwente.nl

Marcel ten Hove

Porsche technicus

0547 - 384 911
werkplaats@porschecentrumtwente.nl

Bryan Lammertink

Reconditionering specialist

0547 - 384 911
werkplaats@porschecentrumtwente.nl

Wouter Baan

Melle Rikkert

Magazijn

Bob Roza

Parts & garantie

0547 - 384 911
onderdelen@porschecentrumtwente.nl

Chauffeur

Gerwin Tenhagen

Chauffeur

0547 - 384 911
info@porschecentrumtwente.nl